asvnaradie.sk

Segmentový pílový list HSS 88 mm multifunkčný (drevo, plast, kov)

Úplne jedinečný produkt Segmentový pílový list HSS 88 mm multifunkčný (drevo, plast, kov) od spoľahlivej značky Yato môžete dostať aktuálne extra so zľavou! Práve teraz len za 5,80 EUR.
EAN: YT-34680
Segmentový pílový list HSS 88 mm multifunkčný (drevo
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
5,80 EUR

Popis produktu

Segmentový pílový list HSS pre Multifunkčný oscilačný nástroj YATO82220“ (a pre mnoho ďalších výrobcov, napr. kompatibilných s Bosch OIS), s priemerom 88 mm, materiál z rýchlo-reznej ocele BiMetal, vhodný na hlboké rezy do tvrdých materiálov ako oceľ, drevo, plast a ďalších podobných.

Upínanie OIS dovoľuje tento nástroj použiť v oscilačných prístrojoch značiek ako napríklad:
YATO, Fein, Bosch, Makita, Miwaukee, AEG, Skil, Einhell, PowerUp, Extol, Worx, Multi Master, Rockwell a mnoho ďalších.

Oscilačné náradie Multipríslušenstvo YATO Series Quick Release System umožňuje rýchlu jednoduchú výmenu príslušenstva, bez použitia náradia, ktorá výrazne zjednodušuje a urýchľuje prácu.

Multifunkčný oscilačný nástroj je najvšestrannejším  nástrojom na trhu, veľmi cenený pre jeho všestrannosť, ľahké použitie, jemnú a aj jednoduchú manipuláciu. Použitie je naozaj veľmi široké s príslušenstvom YATO, môžeme prerezávať, hlboko rezať, brúsiť, odstraňovať maltu, lepidlofarbu Možno s ním pracovať v miestach neprístupných pre iné zariadenia. Toto všetko sa dosahuje vďaka kmitom príslušenstva vo vysokých frekvenciách s minimálnymi vibráciami, Takto možno jednoducho udržať plnú kontrolu nad nástrojom.

[if gte mso 9]>

Normal
0


21


false
false
false

SK
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

[if gte mso 9]>[if gte mso 10]>