Gardena Smart riadenie zavlažovania

Zavlažovač Gardena Smart riadenie zavlažovania: Potrebujete na záhradu kvalitný riadiaci zavlažovací systém s kompatibilitou pre Spinklersystem a... viac informácií »
Gardena Smart riadenie zavlažovania
Značka: Gardena
180 EUR
Overiť dostupnosť »
Zavlažovač Gardena Smart riadenie zavlažovania: Potrebujete na záhradu kvalitný riadiaci zavlažovací systém s kompatibilitou pre Spinklersystem a...

Zavlažovač Gardena Smart riadenie zavlažovania: Potrebujete na záhradu kvalitný riadiaci zavlažovací systém s kompatibilitou pre Spinklersystem a Micro-Drip-System? Riadenie zavlažovania Gardena Smart 19032-20 je vhodnou voľbou. Môže sa pochváliť možnosťou nastavenia až 6 rôznych zavlažovacích plôch a dobre poslúži na presné programovanie rôznych typov zavlažovania pomocou smart aplikácie pre iOS, Android alebo web. Pohodlne sa pripojíte pomocou Wi-fi technológie a z pohodlia domova riadite zavlažovanie. Kľúčové vlastnosti riadiaceho zavlažovacieho systému Gardena Smart 19032-20Riadiaci systém sa používa na pohodlné ovládanie a programovanie rôznych typov zavlažovaniaGardena Smart 19032-20 v modernom tmavom vyhotovení s modrými detailmiMožnosť rozdielneho nastavenia pre 6 rôznych zavlažovacích plôchKompatibilita so zavlažovacím systémom Spinklersystem a Micro-Drip-SystemJednoduché pripojenie a nastavenie pomocou Wi-fi technológie a aplikácie pre iOS, Android či webPre úplnú funkčnosť tohto zariadenia je nutné zakúpiť Gardena Smart Gateway, nie je súčasťou balenia Záhrada pod kontrolou S bezplatnou aplikáciou Gardena smart App pre iOS a Android budete mať svoju záhradu neustále pod kontrolou. Pomocou pár kliknutí môžete prispôsobiť nastavenie zavlažovacieho systému, a to bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Smart brána zaisťuje bezdrôtovú komunikáciu medzi všetkými Gardena zariadeniami pomocou vysoko výkonnej rádiovej technológie. Dve výkonné antény zaručia stabilné spojenie aj vo väčších záhradách.

Tento zľavnený produkt Gardena Smart riadenie zavlažovania od spoločnosti Gardena môžete pohodlne kúpiť práve dnes za dobrú cenu! Aktuálne v akcii za 180 EUR.