UODI visiaci zámok s odtlačkom prsta červený

Podarený tovar UODI visiaci zámok s odtlačkom prsta červený s pečaťou kvality značky UODI môžete nájsť práve teraz u nás za skvelú cenu! V súčasnosti v predaji od 25,90 EUR. EAN: AF491343706
UODI visiaci zámok s
Značka: UODI
25,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Smart zámok UODI visiaci zámok s odtlačkom prsta červený:Visiaci zámok so snímačom odtlačkov prstovAk vás nebaví neustále hľadanie kľúčov, tak práve pre vás je určený smart visiaci zámok UODI v modernom červenom vyhotovení, ktorý bezpečne odomknete odtlačkom prsta. Inteligentný snímač poskytuje až 97,5 % úspešnosť a disponuje umelou inteligenciou, ktorá zlepšuje jeho odozvu, čím častejšie zámok používate. Po priložení prsta k senzoru sa zámok UODI otvorí za menej ako jednu sekundu. Kľúčové vlastnosti smart visiaceho zámku UODI (červený)Smart visiaci zámok, ktorý sa odomyká odtlačkom prstaModerný vzhľad v červenej farbePamäť až na 20 odtlačkov prstovZámok UODI je odolný a bezpečnýOchrana proti hrdzi, prachu a kvapkajúcej vode (štandard IPX2)Integrovaný LED indikátor interakciíNapájanie zabezpečuje Li-Pol batéria typu 5CBatéria zámku UODI vydrží až 1 rok na jedno nabitieDobíjací micro USB kábel súčasťou baleniaZámok UODI uloží odtlačky až pre 20 osôbSmart visiaci zámok UODI má k dispozícii vnútornú pamäť na uloženie 20 odtlačkov prstov. Prvé dva odtlačky prstov nahrané do visiaceho zámku UODI budú patriť administrátorom, ktorí následne môžu pridávať oprávnenia pre ďalších používateľov. Dlhá výdrž batérieSmart zámok UODI je vybavený čipom s veľmi nízkou spotrebou energie. O jeho napájanie sa stará Li-Pol batéria s kapacitou 100 mAh, ktorá poskytuje výdrž až 1 rok používania po hodine nabíjania. Pre dvojitú ochranu je čip uložený vo svojom vlastnom ochrannom puzdre. Smart zámok UODI má integrovaný LED indikátorVstavaný LED indikátor vás informuje o dôležitých interakciách. Rozsvieti sa, ak bol úspešne detegovaný váš odtlačok, keď dochádza kapacita batérie alebo je zámok UODI naopak plne nabitý. Indikátor tiež využijete pri registrácii alebo mazaní používateľov. Smart visiaci zámok UODI je vyrobený z odolného materiáluTelo smart zámku UODI so snímačom odtlačkov prstov je vyrobené z odolnej zliatiny zinku, pričom oblúk s priemerom 4 mm tvorí kvalitná oceľ. Zámok odolá hrdze, prachu aj drobným nečistotám a spĺňa požiadavky na ochranu proti kvapkajúcej vode (IPX2). Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Obľúbený a kvalitný tovar máte možnosť dostať ľahko tu a teraz na našom webe v známej rubrike inteligentné. Získajte úplne nové kúsky z tejto populárnej rubriky vo výhodnej akcii. Prichystali sme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac kvalitných produktov značky UODI. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predná značka UODI svojim zákazníkom dodáva kvalitné produkty.. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.