Bosch YOUseries Sander (sada)

Kombinovaná brúska Bosch YOUseries Sander (sada):Bosch YOUseries Sander 3.6 V je malá, ale výkonná, kombinovaná brúska určená pre váš moderný... viac informácií »
Bosch YOUseries Sander (sada)
Značka: Bosch
63 EUR
Overiť dostupnosť »
Kombinovaná brúska Bosch YOUseries Sander (sada):Bosch YOUseries Sander 3.6 V je malá, ale výkonná, kombinovaná brúska určená pre váš moderný...

Kombinovaná brúska Bosch YOUseries Sander (sada):Bosch YOUseries Sander 3.6 V je malá, ale výkonná, kombinovaná brúska určená pre váš moderný domov. Kompaktné telo perfektne sadne do vašej ruky a neuveriteľný výkon vás presvedčí o jedinečnosti tohoto výrobku. Napájanie má na starosti vymeniteľná Li-Ion batéria, ktorú môžete pohodlne nabíjať cez USB-C konektor. Kombinovaná multibrúska Bosch YOUseries Sander 3.6 V je vhodná na malé až stredne veľké projekty. Navyše je možné jednoducho pripojiť k jednotkám odsávanie prachu prostredníctvom hadice, takže váš dom bude aj po práci dokonale čistý.Kľúčové vlastnosti kombinovanej brúsky Bosch YOUseries Sander 3.6 VVýkonná multibrúska na domáce použitieAkumulátor s kapacitou 4 Ah a napätím 3,6 V na dlhodobú prácuMožnosť nabíjania cez USB-C konektorIndikácia stavu nabitia akumulátoraIntuitívne a jednoduché použitieRýchly pomocníkBrúsny papier rýchlo vyberiete a vymeníte pomocou upevňovacieho systému so suchým zipsom. Jednoducho zatlačte brúsny papier na brúsnu dosku a môžete začať pracovať.Brúsenie bez prachuOdsávacie zariadenie úplne obklopuje brúsnu dosku, aby bolo zabezpečené dokonalé odstránenie brúsneho prachu počas používania. Bosch YOUseries Sander 3.6 V disponuje aj roztiahnuteľnou hadicou na pripojenie k YOUseries Vac alebo domácemu vysávaču.Jednoduché dobíjanieVymeniteľnú batériu YOUseries môžete ľahko nabíjať cez USB-C™ a je kompatibilná s ďalšími nástrojmi YOUseries (vŕtačka, brúska a Vac). Obsahuje aj indikátor napájania aktivovaný pohybom.Krásny dizajnNástroje YOUseries, sú stvorené na bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek životného štýlu. Sú malé a môžete ich ľahko zastrčiť prakticky kamkoľvek.Brúsenie nebolo nikdy jednoduchšieAkumulátorová multibrúska zo série YOUseries je určená na malé až stredne veľké projekty. Povrch rýchlo a ľahko zmení na zamatovo hebký – nezáleží na tom, či je predmetom projektu doska na kuchynskú poličku, záhradné kreslo, alebo dekoratívny kúsok nábytku. Vďaka praktickej a ľahko použiteľnej konštrukcii sadne bezchybne do ruky a prenikne aj do stiesnených priestorov. Toto výkonné, avšak kompaktné náradie je možné ľahko zapnúť alebo vypnúť jedným tlačidlom. Okrem toho ho môžete pripojiť ku všetkým bežným jednotkám na odsávanie prachu Bosch prostredníctvom pripojenia odsávacej hadice, vďaka čomu bude váš domov po dokončení akéhokoľvek projektu dokonale čistý. Pásková spona na hadicu umožňuje kreatívnym domácim majstrom dosiahnuť ešte vyššiu mieru slobody: jednoducho pripevnite sponu na opasok nohavíc tak, aby vám hadica neprekážala – a potom: začnite brúsiť.

Lacný kus Bosch YOUseries Sander (sada) s osvedčenou značkou Bosch je k dispozícii u nás extra výhodne! Ceny už od 63 EUR.