Ryobi RID1801M

Rázový uťahovák Ryobi RID1801M:Rázový uťahovák Ryobi je skvelým pomocníkom pri uvoľnení zhrdzavených skrutiek alebo ak chcete maximálne... viac informácií »
Ryobi RID1801M
Značka: Ryobi
88 EUR
Overiť dostupnosť »
Rázový uťahovák Ryobi RID1801M:Rázový uťahovák Ryobi je skvelým pomocníkom pri uvoľnení zhrdzavených skrutiek alebo ak chcete maximálne...

Rázový uťahovák Ryobi RID1801M:Rázový uťahovák Ryobi je skvelým pomocníkom pri uvoľnení zhrdzavených skrutiek alebo ak chcete maximálne dotiahnuť skrutkové spojenie. Ide o veľmi vďačný nástroj, ktorého si naozaj obľúbite pri práci v dielni. Určite oceníte, že pracuje s oveľa väčším krútiacim momentom ako klasický elektrický skrutkovač, tým sa zvýši jeho účinnosť. Aku rázová uťahovačka sa vám bude hodiť hlavne v situácii, kedy nemáte v dosahu zásuvky s elektrickým prúdom. Ak je nabitie akumulátora dostatočné, nič vám nebráni pustiť sa do práce. Pokiaľ ide o počet otáčok, ten dosahuje 3200 ot./min. Pokiaľ má rázový uťahovák všetko dokonale povoliť či maximálne utiahnuť, je pre vás dôležitým údajom jeho krútiaci moment. Tento konkrétny typ sa môže pochváliť krútiacim momentom 220 Nm. Užijete ho pri práci na záhrade či chalupe. S hmotnosťou 1,22 kg Ryobi RID1801M umožní vykonávať činnosti aj v stiesnených priestoroch. Základné prednosti rázového uťahováka Ryobi RID1801M Rázový uťahovák Ryobi dokáže jednoducho povoliť zhrdzavené skrutky Aku rázová uťahovačka nie je závislá na zdroji elektrickej energie Ak je reč o počte otáčok, očakávajte 3200 ot./min Zariadenie sa chváli krútiacim momentom 220 Nm, ktorý ocenia najmä domáci majstri S hmotnosťou 1,22 kg s ním je možné vykonávať prácu aj dlhšiu dobu


Unikátny a žiadaný produkt Ryobi RID1801M je k dispozícii jednoducho tu u nás v obľúbenej rubrike náradie! Teraz si môžete kúpiť podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie ľahko online! Vedúci dodávateľ Ryobi má v stále ponuke vynikajúce produkty.

Unikátny a žiadaný produkt Ryobi RID1801M s osvedčenou značkou Ryobi k dispozícii tady extra so zľavou! Aktuálne v akcii za 88 EUR.