Priessnitz Kolag+Boswellie starostlivosť o kĺby tbl.90 + 30

Tento zľavnený produkt Priessnitz Kolag+Boswellie starostlivosť o kĺby tbl.90 + 30 od výrobcu Simply You Pharmaceuticals jednoducho môžete zaobstarať práve lacno! Práve teraz v akcii za 9,68 EUR. EAN: AF445688543
Priessnitz Kolag+Boswellie starostlivosť o kĺby tbl.90 +
9,68 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Kolagén Priessnitz Kolag+Boswellie starostlivosť o kĺby tbl.90 + 30:PRIESSNITZ® STAROSTLIVOSŤ O KĹBY, doplnok stravy, prispieva vďaka obsahu boswéllie k podpore hybnosti a pružnosti kĺbov, vďaka vitamínu C k normálnej tvorbe kolagénu, na normálnu funkciu chrupaviek, a vďaka vitamínom K a D k udržaniu zdravých kostí. Ďalej je starostlivosť obohatená o tri, zákazníkmi žiadané, typy kolagénov. Okrem hydrolyzovaných kolagénov typu I a II je táto špeciálna starostlivosť o kĺby obohatená aj o 40 mikrogramov natívneho kolagénu typu II. Teda o kolagén zachovaný v svojej prírodnej podobe.


Tento neodolateľný tovar Priessnitz Kolag+Boswellie starostlivosť o kĺby tbl.90 nájdete jednoducho na našom webe v populárnej rubrike vitamíny a minerály. Vyberte si kvalitné produkty z tejto populárnej rubriky za úplne najnižšiu cenu. Slávna značka Simply You Pharmaceuticals vám môže poskytnúť vynikajúci tovar Nebojte sa, máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty značky Simply You Pharmaceuticals. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Ďalšie produkty od výrobcu Simply You Pharmaceuticals