Ihrisko detské Marimex Play 018

Detské ihrisko Ihrisko detské Marimex Play 018: Každé malé dieťa túži zažívať veľa zábavy a dobrodružstva. Na vašej záhrade určite nájdete... viac informácií »
Ihrisko detské Marimex Play
Značka: Marimex
830 EUR
Overiť dostupnosť »
Detské ihrisko Ihrisko detské Marimex Play 018: Každé malé dieťa túži zažívať veľa zábavy a dobrodružstva. Na vašej záhrade určite nájdete...

Detské ihrisko Ihrisko detské Marimex Play 018: Každé malé dieťa túži zažívať veľa zábavy a dobrodružstva. Na vašej záhrade určite nájdete miesto pre detské ihrisko Marimex Play 018, ktoré umožní deťom hru, úkryt a hlavne vyvádzanie a fyzickú aktivitu. Úžasné detské ihrisko je vyrobené z borovicového dreva s impregnáciou vo vyhotovení Teak. Deti tu nájdu rad aktivít – hlavnú vežu, zelenú šmýkačku, dve hojdačky, pieskovisko, rebrík, ďalekohľad, volant či dve šikmé horolezecké steny. Použitý drevený materiál je opracovaný tak, aby znižoval riziko zranenia detí, a zároveň je impregnovaný pre dlhú životnosť a vysokú odolnosť celého ihriska. Detské ihrisko Marimex Play 018 je určené pre deti od 3 rokov. Kľúčové vlastnosti detského ihriska Marimex Play 018Detské ihrisko Marimex Play 018 na zábavu a dobrodružstvo detíIhrisko je vyrobené z borovicového dreva s impregnáciou vo vyhotovení TeakCentrum aktivít pre deti od 3 rokovMateriál je opracovaný tak, aby znižoval riziko zranenia detíDrevo je impregnované pre dlhú životnosťDetské ihrisko Marimex Play 018 sa hodí na rodinnú záhradu či do škôlky Bezpečnosť a certifikát FSCBezstarostné užívanie je prioritou pre všetky detské ihriská, preto prešla náročnými testami kvality aj bezpečnosti a spĺňajú normy EN 71 bezpečnosti hračiek. Produkt disponuje certifikátom FSC, ktorý zaručuje, že pri výrobe bolo šetrne zaobchádzané s prírodnými zdrojmi. Organizácia Forest Stewardship Council všeobecne podporuje ekologické, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov. Maximálny počet detí: 9Maximálna záťaž: 45 kgRozmery celej zostavy: 410 × 389 × 272 cmRozmery podesty: 80 × 80 cm a 110 × 62 cmVýška podesty: 125 cmDĺžka šmýkačky: 2,2 m dlhá šmýkačka s integrovanou prípojkou na voduMateriál: Borovica s impregnáciou Teak Obsah balenia: Zelená šmýkačka, 6 kotiev upevňujúcich zostavu k zemi, úchyty a zábradlia, šikmá lezecká stena so stúpacími kameňmi, pieskovisko so sedadlom, kormidlo, ďalekohľad, dve sedátka na hojdačku s povrazmi a upevnením, rebrík s kovovými stupňami, šplhacie lano k lezeckej stene, plastové kryty skrutiek, sada náradia na zostavenie, manuál.

Neodolateľný výrobok Ihrisko detské Marimex Play 018 od skvelej značky Marimex ľahko môžete nájsť tu a teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu! Akčná cena už od 830 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Detské ihriská a preliezačky