Plastová kefa na čistenie komínov z nehrdzavejúcej ocele 200mm

Popis produktu Kefa na čistenie komínov vyrobená z vysoko kvalitného PVC.  Kefa je hustá a odolná, takže sa nedeformuje. Na jednej strane končí... viac informácií »
Plastová kefa na čistenie komínov z nehrdzavejúcej ocele 200mm
Značka: Vorel
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Popis produktu Kefa na čistenie komínov vyrobená z vysoko kvalitného PVC.  Kefa je hustá a odolná, takže sa nedeformuje. Na jednej strane končí...

Popis produktu

Kefa na čistenie komínov vyrobená z vysoko kvalitného PVC.  Kefa je hustá a odolná, takže sa nedeformuje. Na jednej strane končí vonkajším závitom M12 na upevnenie drôtu alebo tyče, na druhej strane špeciálnym uchom, ktoré vám umožní pripojiť komínovú zametaciu guľu. Určené na čistenie pecí a komínov a vetracích kanálov vyrobených z nehrdzavejúcej ocele.

Priemer kefy je 200 mm.

Parametre

  • Priemer [mm]: 200


Veľa žiadaný tovar možno kúpiť bez ťažkostí na stránkach v obľúbenej kategórii kefy, nože, pilníky! Teraz si môžete zaobstarať zľavnené výrobky v spomínanej kategórii za super cenu. Známa značka Vorel vás obohatí o špičkové výrobky Urobte radosť sami sebe. To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke tiež ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Vorel. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový tovar Plastová kefa na čistenie komínov z nehrdzavejúcej ocele 200mm od skvelej značky Vorel k dispozícii práve teraz u nás naozaj lacno. Stojí teraz u nás 2 EUR.