Pílový list na ponor. rezy HCS pre multifunkciu, 34mm (drevo, plast) sada 3ks

Sada pílových listov pre „Multifunkčný oscilačný nástroj YATO-82220“ (a pre mnoho ďalších výrobcov, napr. kompatibilných s Bosch OIS) z ... viac informácií »
Pílový list na ponor. rezy HCS pre multifunkciu
Značka: Yato
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada pílových listov pre „Multifunkčný oscilačný nástroj YATO-82220“ (a pre mnoho ďalších výrobcov, napr. kompatibilných s Bosch OIS) z ...

Sada pílových listov pre „Multifunkčný oscilačný nástroj YATO-82220“ (a pre mnoho ďalších výrobcov, napr. kompatibilných s Bosch OIS) z pružnej a odolnej reznej uhlíkovej ocele HCS o šírke 34mm, veľmi vhodný pre hlboké rezy do tvrdých materiálov ako je drevo, plast a pod.

Upínanie OIS, dovoľuje tento nástroj použiť v oscilačných prístrojoch značiek ako napríklad:
YATO, Fein, Bosch, Makita, Miwaukee, AEG, Skil, Einhell, PowerUp, Extol, Worx, Multi Master, Rockwell a mnoho ďalších.

Oscilačné náradie Multi-príslušenstvo YATO Series Quick Release System umožňuje rýchlu jednoduchú výmenu príslušenstva, bez použitia náradia, ktorá výrazne zjednodušuje a urýchľuje prácu.

Veľa podarený produkt Pílový list na ponor. môžete nájsť bez problémov tu u nás v populárnej sekcii pílový list! Teraz získate obľúbené produkty v spomínanej rubrike za výhodnú cenu. Vedúci dodávateľ Yato má v stále ponuke kvalitné produkty Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! Pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov od výrobcu Yato. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

V zľave produkt Pílový list na ponor. rezy HCS pre multifunkciu, 34mm (drevo, plast) sada 3ks od známej spoločnosti Yato je možné kúpiť tu a teraz práve trvalo výhodne. Práve teraz len za 5 EUR.