Lampa montážna 8 LED, bezprívodová, 1,5V 3x AAA

  Malá a kompaktná lampa s  vysoko výkonnými 8 MCOM diódami. Generuje svetlo s 80lm, napájanie 3xAAA, ktoré postačuje pre kontinuálnu prevádzku... viac informácií »
Lampa montážna 8 LED
Značka: Yato
6 EUR
Overiť dostupnosť »
  Malá a kompaktná lampa s  vysoko výkonnými 8 MCOM diódami. Generuje svetlo s 80lm, napájanie 3xAAA, ktoré postačuje pre kontinuálnu prevádzku...

 

Malá a kompaktná lampa s  vysoko výkonnými 8 MCOM diódami. Generuje svetlo s 80lm, napájanie 3xAAA, ktoré postačuje pre kontinuálnu prevádzku po dobu 20 hodín. Obsahuje klip a silný magnet.

 


Veľmi obľúbený produkt Lampa montážna 8 LED, bezprívodová, 1,5V 3x máte možnosť zohnať bezprostredne u nás v populárnej kateogrii led lampy. Mrknite na ďalšie kúsky z tejto známej sekcie za akčnú cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi Yato dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné výrobky. A to ešte nie je všetko!

Veľmi jedinečný produkt Lampa montážna 8 LED, bezprívodová, 1,5V 3x AAA od výrobcu Yato k dostaniu v našej online ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 6 EUR.