Black & Decker BDCDD12K1

Aku vŕtačka Black & Decker BDCDD12K1:Akuvŕtačka Black&Decker BDCDD12K1 je profesionálny pomocník, ktorý vŕta a skrutkuje. Ak sa musíte dostať do... viac informácií »
Black & Decker BDCDD12K1
Aku vŕtačka Black & Decker BDCDD12K1:Akuvŕtačka Black&Decker BDCDD12K1 je profesionálny pomocník, ktorý vŕta a skrutkuje. Ak sa musíte dostať do...

Aku vŕtačka Black & Decker BDCDD12K1:Akuvŕtačka Black&Decker BDCDD12K1 je profesionálny pomocník, ktorý vŕta a skrutkuje. Ak sa musíte dostať do stiesnených miest alebo skrátka len nechcete nosiť predlžovačku, vŕtačka všetko zariadi. Jej základným kameňom je 10,8 V akumulátor s celkovou kapacitou 1,5 Ah. Maximálny krútiaci moment aku vŕtačky Black & Decker dosahuje plných 26 Nm, silne utiahnuté skrutky alebo tvrdé materiály pre ňu preto nie sú problém. Zásadné prednosti aku vŕtačky Black&Decker BDCDD12K1 Napájanie akumulátorom pre perfektnú mobilitu Celková kapacita akumulátora 1,5 Ah Na výmenu nástrojov stačí vďaka rýchloupínaciemu skľučovadlu chvíľka Vrátane akumulátora K vŕtačke pochopiteľne patrí akumulátorová batéria.

V zľave produkt máte možnosť zaobstarať ľahko tu na našich stránkach zaradený v rubrike aku. Zaobstarajte si úplne nové kusy z tejto rubriky za mimoriadne nízku cenu! To nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke ďalší tovar od dodávateľa Black – Decker. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Black – Decker dlhodobo predáva veľmi kvalitné výrobky Presvedčte sa!

Vysoko kvalitný produkt Black & Decker BDCDD12K1 od známeho popredného výrobcu Black - Decker máte možnosť získať momentálne na webe za outletovú cenu. Výhodne za 56 EUR.