WEIBANG 507 SCV

Benzínová kosačka WEIBANG 507 SCV:Špičkovo vybavenú benzínovú rotačnú kosačku vyššej triedy Weibang 507 SCV využijete najlepšie na stredne... viac informácií »
WEIBANG 507 SCV
Značka: Weibang
596 EUR
Overiť dostupnosť »
Benzínová kosačka WEIBANG 507 SCV:Špičkovo vybavenú benzínovú rotačnú kosačku vyššej triedy Weibang 507 SCV využijete najlepšie na stredne...

Benzínová kosačka WEIBANG 507 SCV:Špičkovo vybavenú benzínovú rotačnú kosačku vyššej triedy Weibang 507 SCV využijete najlepšie na stredne veľkých aj väčších trávnikoch. Vďaka integrovanému systému kardanového pojazdu s 3-stupňovou prevodovkou je vhodná aj do svahovitých terénov. Ponúka štvortaktný motor s výkonom, ktorý si poradí aj s vyššou trávou v hustejších trsoch. Výšku kosenia nastavíte ľahko, jedinou centrálnou pákou, a to hneď v 5 možných výškach od 20 do 70 mm. Je vyrobená z robustných oceľových komponentov.Prednosti motorovej kosačky Weibang 507 SCVŠtvortaktný benzínový motor Weibang 196 ccmKardanový pojazdný mechanizmus3-stupňová prevodovkaNastavenie výšky kosenia v 5 pozíciách centrálnou pákouObjemný zberný kôš s indikáciou plnostiIdeálna na stredne veľké aj väčšie trávnikyTrecia spojka na nožiRobustné oceľové komponentyKvalitné oceľové vyhotoveniePrednosťou rotačnej kosačky Weibang 507 SCV sú bezpochyby kvalitné oceľové komponenty, ktoré jej dodávajú spoľahlivosť a dlhú životnosť. Silné oceľové šasi chráni rotor motora, ktorý je vybavený masívnym nožom BigBlade so širokými lopatkami na perfektné odhadzovanie. Nôž je navyše vybavený spojkou pod unášačom. Tá mu umožňuje prekĺznuť pri zavadení o pevnú prekážku a tým pomôže predísť poškodeniu noža aj rotora. Kosačka vyniká kvalitným kardanovým mechanizmom pojazdu bez klinového remeňa a pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách.Ako sa Weibang 507 SCV ovláda?Kosačka je veľmi jednoduchá na obsluhu. Výšku kosenia nastavíte jedinou centrálnou pákou a do svahu vám pomôže pojazd ovládaný ergonomickým držadlom. Vďaka automatickému sýtiču nahodíte motor rýchlo bez toho, aby ste museli na kosačke čokoľvek nastavovať. Po kosení môžete pomocou rýchlouťahovacích skrutiek sklopiť riadidlá, čo ušetrí veľa miesta v garáži či prístrešku na záhradné náradie. Na servisovanie spodnej časti motora a noža alebo aj čistenie je kosačka vybavená zadnými pätkami, o ktoré sa dá oprieť a vy sa tak veľmi ľahko dostanete k podvozku.

V zľave produkt WEIBANG 507 SCV od skvelého výrobcu Weibang jednoducho nájdete v našej internetovej ponuke za výhodnú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 596 EUR.